Najwyższej jakości akcesoria do trampoliny

Trampoliny stanowią niezwykle popularne wyposażenie parków zabaw dla dzieci, ale coraz częściej pojawiają się również w przydomowych ogrodach, dostarczając maluchom mnóstwo radości z zabawy na świeżym powietrzu. By mieć pewność, że tego typu maty do skakania będą w pełni bezpieczne w użytkowaniu, warto zainwestować w odpowiednie akcesoria do trampoliny.

Spośród wielu różnego rodzaju części do trampolin dostępnych w naszym sklepie, szczególnym zainteresowaniem cieszą się siatki ochronne, które mają na celu zabezpieczenie dziecka przed wypadnięciem. Są one wykonywane z odpowiednio mocnego PP( Polypropylen) i gestości 135g/m2, który jest odporny na działanie warunków atmosferycznych. Każda proponowana przez nas siatka do trampoliny cechuje się najnowocześniejszą strukturą i posiada bezpieczne wejście zamykane na zamek błyskawiczny. Oferujemy różne modele siatek, które pasują do większości rodzajów trampolin dostępnych na rynku.

W naszym sklepie znajdą Państwo również wiele innych akcesoriów do trampoliny, w tym między innymi solidnie wykonane osłony sprężyn, słupki do siatek, grzybki na rury, elementy obwodu koła, sprężyny, a także pianki ochronne na słupki. Każda pianka czy osłona sprężyn do trampoliny została wykonana z materiałów o odpowiedniej trwałości, wytrzymałości oraz odporności na działanie niskich i wysokich temperatur.

Wszystkie dostępne części do trampoliny są nowe i zostały wyprodukowane w oparciu o obowiązujące normy bezpieczeństwa. Dzięki szerokiej ofercie możliwe jest dobranie idealnie pasujących do siebie elementów, które pozwolą maluchom na radosną, beztroską i przede wszystkim bezpieczną zabawę.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl